poniedziałek, 3 lipca 2017

Jak wysłać paczkę do Holandii tanio i bez umowy z firmą kurierską? art. spons.

DHL Parcel wprowadził ofertę międzynarodową dla klientów indywidualnych, którzy chcą bez umowy nadawać paczki do 28 krajów Europy, w tym do Holandii. Przesyłki do państw Starego Kontynentu można wysyłać w punktach partnerskich DHL w Polsce.

Holandia słynie z tulipanów i wiatraków. Polacy podróżują do tego kraju przez cały rok. DHL Parcel umożliwia nadania do Twoich bliskich w Holandii z przewidywanym czasem doręczenia paczki wynoszącym 3 dni.

W Polsce przesyłki międzynarodowe można zrealizować w sieci punktów partnerskich DHL Parcel i jego Punktach Obsługi Klienta. Przesyłki wysyłane są transportem drogowym, dzięki czemu dostępne są w niskich cenach. Drogę paczki można śledzić online na stronie https://sprawdz.dhl.com.pl/


Oferta obejmuje wysyłki do 28 krajów Europy. Przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz firm, którzy nadają pojedyncze przesyłki za granicę i nie potrzebują stałej umowy z DHL. Wysyłki realizowane są: 
- wygodnie – przez sieć punktów DHL Parcel; 
- bezpiecznie – każda przesyłka jest ubezpieczona do 500 Euro w cenie; 
- szybko – przewidywany termin doręczenia do Holandii wynosi 3 dni.

W cenie znajdują się także powiadomienia o wyjściu przesyłki za granicę oraz o jej dostarczeniu do odbiorcy.

DHL Parcel doręcza przesyłki w całej Europie i dobrze poznał zachowania oraz oczekiwania lokalnych odbiorców paczek. W ramach opisywanej oferty, w Holandii przesyłki doręczane są przez kurierów lub do punktów odbioru. Wśród nich znajduje się 1300 punktów partnerskich DHL Parcelshop oraz automaty paczkowe DHL Parcelstation. Po nieudanej próbie doręczenia przez kuriera paczki oczekują na odbiór przez 7 dni kalendarzowych. Holendrzy generalnie cenią swobodę w wyborze miejsca i czasu odbioru, chętnie więc korzystają z usługi przekierowania przesyłki. Umożliwia ona zarządzanie doręczeniem paczki bez kontaktu z nadawcą i kurierem. 

W których punktach DHL Parcel nadać przesyłkę krajową i/lub międzynarodową w Polsce? 

Sieć punktów nadania i odbioru osobistego DHL Parcel w Polsce to 1800 punktów, w tym stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, punkty usługowo – handlowe. DHL Parcel planuje powiększenie sieci o 4500 punktów jeszcze w tym roku. 

Paczki zagraniczne, jak i krajowe, można wysyłać w ponad 1100 punktach: Inmedio, Relay, 1minute oraz w lokalnych punktach usługowo – handlowych. Mapa punktów nadania dostępna jest na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm. Charakteryzują się one elastycznymi godzinami pracy:

- prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
- 80% otwartych jest w soboty; 
- ponad 50% otwartych jest w niedziele.

Ile kosztuje nadanie paczki bez umowy z DHL Parcel do Europy?

artykuł sponsorowany firmy DHL Parcel Polska.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/