niedziela, 30 lipca 2017

Festyn obok skateparku w Zawierciu - zdjęcia

Wczoraj, 29 lipca na terenie przy ul. Dojazd, za skateparkiem zorganizowano Festyn Rodzinny pn. "Jura - region z tradycją". 


Podczas wydarzenia nie zabrakło tradycyjnych festynowych atrakcji takich jak stoiska czy też muzyka na żywo w wykonaniu Kapeli Jurajskiej. Publiczność zabawiał też DJ Domson. Zorganizowano tez warsztaty rękodzielnicze, pokazy, gry i zabawy animacyjne z muzyką w tym zumba oraz konkursy. Zaprezentował się także Klub Sportów Walki "Arashi" oraz grupa "Zawierciańskich Klasyków Nocą". 

Organizatorami przedsięwzięcia byli Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Fundacja Praca i Kariera, a patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia.

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/