piątek, 14 lipca 2017

20-lecie powstania krytej pływalni OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu organizuje ciekawą inicjatywę z okazji dwudziestolecia krytej pływalni przy ul. Pomorskiej. 


W dniach od 7 do 13 sierpnia na obiekcie OSiR będzie można skorzystać z Wodnego Toru Przeszkód. To atrakcja zarówno dla dzieci i dorosłych. Co ważne, korzystać z niej będzie można w cenie biletu na basen. Zestaw składa się z kilku dmuchanych przeszkód, placu zabaw i materacy.

Dzieci w wieku poniżej 5 lat nie mogą korzystać z toru. Dzieci w wieku od 5 do 10 lat mogą korzystać z toru pod opieką dorosłego. Z z zestawu może jednocześnie korzystać maksymalnie 21 osób. Maksymalny czas pobytu jednej osoby to 10 minut.

2 komentarze:

  1. To chyba nie jest zdjęcie z pływalni w GIM 3.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście, że to nie jest zdjęcie pływalni OSiR (a nie gimnazjum nr 3). Ten tor będzie w Zawierciu po raz pierwszy więc raczej nie można było dać zdjęcia z nim na terenie pływalni OSiR, która nota bene jest już 10 lat w zarządzie OSiR Zawiercie.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/