środa, 14 czerwca 2017

Zaprezentowali nowy sztab szkoleniowy Aluronu Virtu

Dziś, 14 czerwca w sali konferencyjnej hali OSiR przy ul. Blanowskiej zorganizowano spotkanie dla mediów, podczas którego zaprezentowano nowy sztab szkoleniowy.


W konferencji udział wzięli: nowy trener Aluron Virtu Emanuele Zanini, drugi trener Dominik Kwapisiewicz, trener przygotowania fizycznego Jakub Gniado, fizjoterapeuta Tomasz Banyś, statystyk Krzysztof Makaryk, dyrektor zarządzający Virtu Grzegorz Cielecki, prezes Aluron Virtu Kryspin Baran oraz prezydent Zawiercia Witold Grim.

W trakcie konferencji prezydent Grim wręczył nowemu szkoleniowcowi kilka prezentów na powitanie w Zawierciu, w tym m.in plan miasta czy też album ze zdjęciami. Oprócz prezentacji nowego składu nie zabrakło pytań ze strony dziennikarzy. Najczęściej pojawiała się kwestia przystosowania hali OSiR do rozgrywek Plus Ligi. Głos w tej sprawie zabrał prezydent.

- Jesteśmy w stałym kontakcie z prezesem i ustalamy krok po kroku to, co trzeba zmienić na hali przy ul. Blanowskiej. To będą nie tylko nowe trybuny, ale również nawierzchnia, oświetlenie i budowa nowego pomieszczenia magazynowego. Co do dalszych planów, to musimy wkrótce podjąć strategiczne decyzje, a mianowicie czy budować nową halę, której wartość może opiewać na kwotę 15-20 mln zł, czy rozbudowywać obiekt za ok. 3 mln zł przy ul. Blanowskiej. - mówił Witold Grim.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/