poniedziałek, 5 czerwca 2017

Warsztaty Technologiczne za nami - zdjęcia

Dziś, 5 czerwca w Zawierciu odbyła pierwsza edycja imprezy pn. Warsztaty Technologiczne Techpoint. Pierwszy raz tylu przedstawicieli firm i instytucji biznesowych spotkało się podczas jednego wydarzenia w naszym mieście.


Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć stoiska i pokazy wystawców: PferdVSM, Otelo, Fatpol Tools, Oberon 3D, Oxyline, Strefa Usług 3D, Sandvik, Lenso, Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego, Politechnika Częstochowska i Politechnika Śląska. Największą popularnością cieszył się łazik marsjański z Politechniki Częstochowskiej oraz pokazy drukowania 3D. Wśród zwiedzających, oprócz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu, pojawili się przedstawiciele władz, firm i organizacji. Łącznie w Warsztatach Technologicznych udział wzięło kilkaset osób.

Organizatorami przedsięwzięcia było Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i firma Otelo. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/