niedziela, 25 czerwca 2017

Rodzinny Festyn Ekologiczny w Marciszowie - zdjęcia

24 czerwca na terenie przy Szkole Podstawowej nr 11 w Zawierciu-Marciszowie odbył się Rodzinny Festyn Ekologiczny i akcja "Czysta Gmina".


Podczas wydarzenia przeprowadzono zbiórkę odpadów segregowanych w zamian za drzewko, sadzonkę lub upominek. Zorganizowano także konkursy, gry i zabawy przez grupę Teatr Trip. Nie zabrakło także przedstawień teatralnych dla dzieci. Jeśli chodzi o występy artystyczne, to zawiercianie mieli okazję zobaczyć na scenie zespoły Basta, Przyjaciele i Sextrem. Wystąpił również kabaret Chyba, a także Teatr Żywiołów Versus ze swoim efektownych pokazem ognia.

Imprezę zorganizował Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu, OSP Marciszów i Zarząd Osiedla Marciszów. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/