piątek, 16 czerwca 2017

Jesienią ruszy budowa nowego Lidla w Zawierciu

Firma Lidl planuje zbudować w Zawierciu drugi supermarket. Kiedy mogą ruszyć prace przy budowie nowego sklepu?Nowy obiekt handlowy powstanie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, naprzeciwko stacji paliw Circle K i centrum handlowego grupy Intermarche. Supermarket będzie znajdował się na działce między ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej a Żabią. Będzie to już drugi sklep sieci Lidl w naszym mieście. Decyzja o jego powstaniu zapadła prawdopodobnie biorąc pod uwagę duży ruch w markecie przy ul. Piłsudskiego.

Obecnie na terenie między ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej a Żabią trwają prace przygotowawcze. Powstał wjazd i fragment chodnika. Wykonano też instalacje elektryczne. Kiedy na działkę wjadą maszyny budowlane? 

- Planujemy rozpoczęcie budowy sklepu Lidl w Zawierciu jesienią tego roku. Na tym etapie trudno jest nam określić kiedy nastąpi otwarcie. Z naszego doświadczenia wynika, iż budowa sklepu może potrwać około pół roku - mówi w wywiadzie dla OtoZawiercie.pl Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

6 komentarzy:

 1. Otwarcie, za pewnie przed świętami Bożego Narodzenia. W czasie najlepszego okresu dla handlu...

  OdpowiedzUsuń
 2. w tym Zapierdziu tylko sklepy i apteki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chodzisz tylko po sklepach i aptekach to nic dziwnego,że nie widzisz i nie znasz niczego innego.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. poziom wypowiedzi świadczy o piszącym :-) więc debil widać

   Usuń
 4. Ciekawe gdzie był moderator?

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/