sobota, 10 czerwca 2017

DNI ZAWIERCIA 2017 - pierwszy dzień - zdjęcia

Ruszyły Dni Zawiercia 2017! Tegoroczne święto miasta zainaugurowaliśmy wyjątkowym koncertem rockowo - symfonicznym z udziałem zawierciańskich artystów i tria Cugowskich. 


Wcześniej jednak na scenie pojawiły się inne zawierciańskie grupy, zespoły i wokaliści. Mieliśmy okazję zobaczyć romski zespół Cierheń, a następnie dwanaście występów finalistów IV edycji konkursu "Mam talent od Jezusa". Później przed publicznością zaprezentowali się Brain Connect z eksperymentalnym rockiem, Kaśka Sochacka z energicznymi brzmieniami i zespół Katar, który zagrał mocniejsze kawałki. Po godzinie 20 rozpoczął się koncert rockowo-symfoniczny. Była to rzecz niepodobna do wszystkich innych koncertów organizowanych w naszym mieście. Pierwszy raz na plenerowej scenie w Zawierciu spotkało się ponad 60 artystów związanych z naszym miastem. Wysłuchać można było wielu utworów z różnych gatunków muzycznych. Można rzec, że był to gwiazdorski koncert. "Wisienką na torcie" był udział Wojtka, Piotra i Krzysztofa Cugowskich.


Zobaczcie zdjęcia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/