sobota, 10 czerwca 2017

DNI ZAWIERCIA 2017 - drugi dzień - zdjęcia

Za nami drugi dzień święta miasta. W sobotę podczas Dni Zawiercia 2017 jako gwiazda wystąpiła Sylwia Grzeszczak z zespołem.


Jej występ poprzedziły koncerty grup Piff Parre oraz Toxyny. Ten drugi zespół świętował w Zawierciu 30-lecie istnienia. Po tych występach na scenie pojawiła się Sylwia Grzeszczak. Wokalistka jest bardzo znana z list radiowych, koncertów festiwalowych i hitów takich jak "Tamta dziewczyna" czy też "Pożyczony". Jej występ w Zawierciu cieszył się szczególnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Artystka integrowała się z zawierciańską publicznością i wszyscy wspólnie śpiewali. Po koncercie Sylwii Grzeszczak po godzinie 22 rozpoczęła się dyskoteka z DJ Fantomas. Zabawa zwieńczyła drugi dzień święta miasta. 

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/