niedziela, 4 czerwca 2017

Bracia Cugowscy z ojcem wystąpią na Dniach Zawiercia

Do Dni Zawiercia 2017 pozostało już tylko kilka dni. Tymczasem organizatorzy przygotowali sporą niespodziankę: 9 czerwca do Zawiercia przyjadą Piotr, Wojciech i Krzysztof Cugowscy. 


Duże zaskoczenie w planie tegorocznego święta miasta. Na zawierciańskiej scenie pojawi się Krzysztof Cugowski, znany z Budki Suflera i przebojów takich jak chociażby "Jest taki samotny dom" czy też "Takie tango". O tym, że Cugowski zaśpiewa w Zawierciu, poinformował portal zawierciańskie.pl kilka dni temu. Jak się okazuje, wokalista wystąpi razem z dwójką swoich synów, Piotrem i Wojciechem, którzy tworzą zespół Bracia. Artyści dadzą wyjątkowy koncert. 

Mieszkańcy będą mogli zobaczyć Cugowskich w występie razem z zawierciańskimi artystami, na czele z Zawierciańską Młodzieżową Orkiestrą Kameralną. Łącznie zawiercian na scenie będzie aż sześćdziesięciu. Będzie to koncert rockowo-symfoniczny. Ponadto Cugowscy zaśpiewają swoje znane kawałki.Przypomnijmy raz jeszcze program Dni Zawiercia 2017:

16:00 - Cierheń
16:30 - Finaliści IV edycji konkursu "Mam Talent od Jezusa"
17:30 - Brain Connect
18:30 - Kaśka Sochacka z zespołem
19:15 - Katar
20:00 - 22:00 - Koncert Rockowo-Symfoniczny Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej i Jurajskiej Orkiestry Kameralnej, a także Krzysztofa, Piotra i Wojciecha Cugowskich oraz zespołów Katar, Brain Connect, Kaśki Sochackiej i Michała Gasza. Koncert z udziałem zawierciańskich solistów: Marcina Szlachty, Julii i Wiktorii Szlachty, Julii Bednarz, Adama Pstrowskiego, Macieja Kucery, Marceliny Miśty, Aleksandry Płóciennik. Koncert poprowadzi showman, Dariusz Niebudek.

10 czerwca (sobota)
17:00 - Piff Parre 
19:00 - Toxyna 
20:30 - Sylwia Grzeszczak z zespołem
21:45 - dyskoteka z DJ Fantomas

11 czerwca (niedziela)
17:00 - Hit the Crown
18:00 - Oldbreakout
20:00 - Ira
21:50 - pokaz pirotechniczny

Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna, Jurajska Orkiestra Kameralna i zawierciańskie zespoły nadal przygotowują się do koncertu 9 czerwca. Wciąż odbywają się próby. Zobaczcie.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/