poniedziałek, 15 maja 2017

Zawiercianie będą tańczyć dla Jana Pawła II

W Zawierciu za kilka dni odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży parafii św. Ap. Piotra i Pawła i Skauting Jurajski organizują plenerową akcję "Fishmob".


W najbliższą niedzielę, 21 maja o godzinie 16:00 na placu św. Jana Pawła II przy fontannie odbędzie się "Fishmob", czyli ogólnopolska inicjatywa organizatorów spotkań Lednica2000. Będzie to radosne świętowanie urodzin św. Jana Pawła II. Mieszkańcy będą tańczyć i śpiewać dla papieża Polaka. Udział może wziąć każdy chętny. Na miejscu będą instruktorzy, którzy pokażą, jak tańczyć. Planowane są takie tańce jak "belgijka", "skrzypek" lub coś na podobieństwo zumby. 

To nie pierwszy taki uliczny happening organizowany przez zawierciański KSM. Ostatnio, 30 kwietnia stowarzyszenie zorganizowało akcję czytania Pisma Świętego, również przy fontannie.

5 komentarzy:

 1. Przyjdę o 21:37

  OdpowiedzUsuń
 2. JP2GMD - Jan Paweł II, Gloria Maryi Dziewicy

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak można pozwolić na takie szopki!!! Ja chcą niech to robią na placach kościelnych a nie przy fontannie!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. A komu przeszkadza taniec? Lepsze trochę radości niż wzajemnego opluwania się. Potraktujcie to jako afirmację życia!

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/