poniedziałek, 29 maja 2017

Warsztaty Technologiczne już 5 czerwca

5 czerwca w Zawierciu odbędą się Warsztaty Technologiczne Techpoint 2017. Będzie to pierwsza edycja wyjątkowej imprezy w naszym mieście.


W trakcie wydarzenia uczestnicy będą zobaczyć pokazy i prezentacje firm oraz instytucji. Będą to: PferdVSM w zakresie nowych technologii ściernych prezentowanych przez mobilne laboratorium wraz z obsługą techniczną, Otelo w zakresie nowoczesnych maszyn i oprzyrządowania dla przemysłu obróbczego, Fatpol Tools w zakresie nowoczesnego oprzyrządowania do maszyn CNC, Oberon 3D w zakresie wyposażenia laboratoriów przemysłowych oraz wysoko precyzyjnych narzędzi pomiarowych, Oxyline w zakresie prezentacji najnowszych środków ochrony osobistej w przemyśle, Strefa Usług 3D w zakresie prezentacji drukarek 3D, Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny w zakresie prezentacji terenów inwestycyjnych na terenie Zawiercia, Sandvik w zakresie produkcji narzędzi skrawających, stali kwasoodpornej, materiałów elektrooporowych i taśm transporterowych, Lenso w zakresie optycznych systemów pomiarowych firmy GOM, Sandvik Coromant w zakresie narzędzi skrawających i płytek wieloostrzowych, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego w zakresie kierunków kształcenia, które realizuje oraz Politechnika Częstochowska w zakresie projektów realizowanych przez uczelnie na rzecz m.in. NASA i Politechnika Śląska w zakresie prezentacji projektu Green Power.

Pokazy będą oryginalne, a w programie ujęto m.in. prezentację łazika marsjańskiego, bolidu green power lub pokaz kopiowania 3D. Dla wszystkich uczestników przygotowany zostanie catering w formie kiełbasek z grilla i grochówki z kuchni polowej. 

Szczegóły na plakacie. Organizatorem wydarzenia jest PCKZ w Zawierciu oraz firma Otelo. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/