sobota, 20 maja 2017

W Zawierciu odbędą się Warsztaty Technologiczne

W poniedziałek 5 czerwca w Zawierciu odbędą się Warsztaty Technologiczne Techpoint 2017. Będzie to pierwsze z planowanych cyklicznie dorocznych spotkań przedstawicieli przemysłu i biznesu z przedstawicielami placówek szkoleniowych. 


Miejscem Warsztatów będzie Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Podczas imprezy swoje prezentacje przedstawi szerokie grono firm i instytucji w zakresie nowych technologii aktualnie wdrażanych do produkcji. Będzie okazja zobaczyć ciekawe pokazy i stoiska. Przewidziany jest catering dla odwiedzających w postaci grochówki z kuchni polowej i kiełbasek z grilla jak również osobno zorganizowane pomieszczenia typu vip room, gdzie przedstawiciele firm wystawiających będą mogli przyjmować zaproszonych imiennie gości. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Według planów, w wydarzeniu może wziąć udział łącznie nawet 1000 uczestników. Pojawią się przedstawiciele kręgów biznesu, władz, prasy oraz edukacji z województwa śląskiego. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem. Organizatorem jest wyżej wymienione PCKZ oraz firma Otelo. Plakaty i dokładny plan imprezy już wkrótce. Tutaj można dowiedzieć się więcej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/