wtorek, 9 maja 2017

Stand-up w restauracji Chciago

Przed nami ciekawe wydarzenie w zawierciańskiej restauracji w centrum miasta. Na scenie Chicago zaprezentują się dwaj stand-upowcy - Wojtek Fiedorczuk i Bartosz Zalewski.


To nie pierwszy raz, kiedy Chicago organizuje takie wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Po roku funkcjonowania w Zawierciu restauracja na dobre rozkręca się jeśli chodzi o tę kwestię. Tym razem przed zawierciańską publicznością wystąpią Wojtek Fiedorczuk i Bartosz Zalewski - artyści znani w całym kraju. Nieraz można było ich już oglądać podczas dużych wydarzeń i festiwali. Teraz zawitają do Zawiercia.


Ich występ odbędzie się w środę 17 maja o godzinie 19:00. Bilety są do nabycia w cenie 25 złotych. Więcej informacji pod numerem telefonu 792 123 121.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/