poniedziałek, 15 maja 2017

Spotkanie dotyczące historii klubu "Włókniarz"

W tym tygodniu, w czwartek 18 maja odbędzie się spotkanie dotyczące historii klubu sportowego "Włókniarz", działającego w przeszłości w naszym mieście. 


Klub funkcjonował w latach od 1948 do 1980 roku. Cieszył się sporą popularnością, odnosił sukcesy, a wielu starszych mieszkańców do dzisiaj miło wspomina czasy jego istnienia. Klub Miłośników Ziemi Zawierciańskiej działający przy Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" stwarza dobrą okazję, aby zarówno starsi jak i młodsi zawiercianie mogli porozmawiać o dawnym klubie. 

W czwartek 18 maja o godzinie 18:00 w galerii dolnej MOK odbędzie się spotkanie poświęcone historii "Włókniarza". Prelegentem będzie Sławomir Gębka.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/