wtorek, 30 maja 2017

Przegląd "Mam talent od Jezusa" - zdjęcia

Dziś, 30 maja przeprowadzono IV edycję konkursu "Mam talent od Jezusa". Na scenie widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" zaprezentowali się młodzi i zdolni z Zawiercia i okolic.


Przegląd poprowadziły Anna Luczko i Angelika Sitek. Przed publicznością wystąpili przedstawiciele kilkunastu placówek oświatowych w tym szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W występach przeważały utwory muzyczne wykonywane solowo lub grupowo. Zagrały też młodzieżowe zespoły i była również okazja zobaczyć ciekawe pokazy np. gimnastyki. Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni. Będziemy mogli zobaczyć ich podczas Dni Zawiercia, w trakcie koncertu 9 czerwca.


Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/