piątek, 26 maja 2017

Propozycje na Dzień Dziecka w Zawierciu

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka. 1 czerwca w miejscowościach w całej Polsce odbędzie się szereg wydarzeń organizowanych przez instytucje miejskie, organizacje pozarządowe i prywatne firmy. Jakie propozycje spędzenia tego czasu możemy znaleźć w Zawierciu? Zobaczcie:
1. Dzień Dziecka w Społem - w odnowionym pawilonie handlowym 10-tka przy ul. Spacerowej 15 odbędzie się festyn. W planie m.in gry, zabawy, degustacje, promocje i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Smacznie i zdrowo ze Społem". Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca o godzinie 10:30. Więcej informacji.

2. Dzień Dziecka na terenie Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny - festyn w Świetlicy Środowiskowej przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 48. W planie: zabawy integracyjne, konkurencje sportowe, konkursy plastyczne, pokaz sprzętu i wozu strażackiego, paintball i poczęstunek. 

3. Kultjuralny dzień dziecka - to trzydniowe przedsięwzięcie, podczas którego przewidziane są trzy spotkania autorskie, warsztaty plastyczne, dwie literackie gry miejskie oraz piknik rodzinny. Głównym miejscem imprezy będzie muszla koncertowa w Parku OSiR. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 1 do 3 czerwca. Więcej informacji.

4. Dzień Dziecka w Programie Aktywności Lokalnej - na dzieci czekają takie atrakcje jak: animacje, malowanie twarzy, zumba, konkursy z nagrodami, fontanna czekoladowa i candy bar. Wydarzenie odbędzie się o 2 czerwca o godzinie 16:00 w siedzibie PAL przy ul. Marszałkowskiej 34. Więcej informacji.

5. Turniej Tenisa Stołowego - Ośrodek Sportu i Rekreacji razem z klubem Viret Zawiercie zapraszają do udziału w zawodach. Turniej zostanie przeprowadzony w kategoriach klasy: 1-3, 4-6 i gimnazjum. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca o godzinie 10:00 na hali OSiR III, czyli na tzw. "wymienniku". 

6. Dzień Dziecka z Paintballem - akcja po raz kolejny organizowana na terenie Pogranicze Paintball przy ul. Myśliwskiej 64. W programie występ zespołu Codex oraz atrakcje: dmuchańce, trampoliny, przejażdżki off road'owe, wozy strażackie, fotobudka, wspólna zumba, malowanie twarzy, Bumper Ball i wiele innych. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca o godzinie 11:00. Więcej informacji.

7. IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu połączył organizację obchodów Dnia Dziecka z biegiem, który odbędzie się na Zamku Ogrodzieniec 4 czerwca. Więcej informacji.

8. Kino - w Miejskim Ośrodku Kultury w Dzień Dziecka i w okresie zbliżonym do tego dnia wyświetlany będzie m.in film "Smerfy". Więcej informacji.
W dniu 1 czerwca w większości szkół w naszym mieście odbędą się wydarzenia z tej okazji. Planowane są gry, konkurencje i zawody sportowe, ale szczegóły są dostępne w każdej ze szkół. W części z placówek nie będzie lekcji lub zostaną one skrócone.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/