piątek, 5 maja 2017

Powstają nowe boiska w Zawierciu-Kromołowie

Trwa budowa nowych boisk w Zawierciu-Kromołowie przy Szkole Podstawowej nr 13 i Gimnazjum nr 6. 


W ramach inwestycji na terenie szkoły powstanie boisko do piłki ręcznej oraz boisko wielofunkcyjne do koszykówki, tenisa i siatkówki. To jednak nie wszystko. Planowany jest również nowy plac zabaw z sześcioma zestawami. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana też siłownia zewnętrzna z jedenastoma urządzeniami. W projekcie zaplanowano również małą architekturę taką jak nowe chodniki, ławki i kosze. 


Przedsięwzięcie warte jest prawie 850 tysięcy złotych. Prace budowlane wykonuje firma Poltor z Tych. Inwestycja ruszyła w kwietniu, a według założeń prace mają zakończyć się w czerwcu.2 komentarze:

  1. PRACE E W KROMOŁOWIE PIENIĄDZE DLA POWIATU ,12 MILIONÓW POŻYCZKA ZADŁUŻENIOWA MIASTA BY POPRAWIĆ WIZERUNEK PRZED WYBORAMI NO I KASA DLA RADNYCH BY SIĘ WYKAZALI, A MIESZKAŃCOM ZAFUNDOWALIŚCIE PODWYŻKĘ ŚMIECI ,TO NAGRODA I ZACHĘTA BY ZNÓW NA WAS GLOSOWAĆ ? A ZA CO MAJA NA WAS GLOSOWAĆ MIESZKAŃCY BLOKÓW SPÓŁDZIELCZYCH SPÓŁDZIELNI ,ZAWIERCIE. I HUTNIKA CO WY ZROBILIŚCIE DLA NAS ? ZA LATA PŁACONY PODATEK, DOBRZE SIĘ RZĄDZI NIE SWOIMI. KIEDY ZACZNIECIE ŁAŻENIE PO MIESZKANIACH ? Z GĘBAMI PEŁNYMI OBIETNIC KTÓRYCH TO DLA NAS SPÓŁDZIELCÓW NIGDY ŻADEN RADNY CZY PREZYDENT NIE DOTRZYMAŁ

    OdpowiedzUsuń
  2. masz racje maja nas w D

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/