niedziela, 21 maja 2017

Mieszkańcy zatańczyli dla Jana Pawła II - zdjęcia

Dziś, w niedzielę 21 maja, przy fontannie na placu Jana Pawła II w Zawierciu odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Skautingu Zawiercie wraz z mieszkańcami, tańcem uczcili rocznicę urodzin Jana Pawła II.


Imprezę zorganizowano pod nazwą "Fishmob". Zorganizowano ją dziś w wielu miastach w całej Polsce. Wszystko po to, aby tańcem wielbić Boga i oddać cześć papieżowi Polakowi. Uczestnicy, którzy wzięli udział w akcji, zatańczyli "Belgijkę" i "Skrzypka". Wydarzenie poprowadziły dwie instruktorki z KSM. Poszczególne tańce przerywane były przez księdza Andrzeja Witka, jednego z organizatorów, który czytał fragmenty z Pisma Świętego. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem zawiercian.


Zobaczcie zdjęcia.


3 komentarze:

  1. Dzieci specjalnej troski :) moherki za młodu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lepiej tańczyć niż kiwać się nad piwskiem.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/