wtorek, 9 maja 2017

Konkurs plastyczny "Smacznie i zdrowo ze Społem"

Społem PSS Zawiercie wraz z Centrum Inicjatyw Lokalnych i Agencją Pracy ARK organizują konkurs pt. „Smacznie i zdrowo ze Społem”, którego celem jest zachęcenie dzieci do zainteresowania się tematyką zdrowego żywienia. 

Konkurs adresowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z Zawiercia. Odbywa się w dwóch kategoriach: klasy I- III oraz klasy IV-VI.

Prace mają przedstawiać zdrowe produkty, które można kupić w sklepach Społem oraz hasło zachęcające wszystkich do zdrowego stylu życia i odżywiania. Prace plastyczne mogą przyjąć dowolną formę rysunku, wyklejanki, wycinanki, rysunku na szkle, itp. i powinny mieć format od A4. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dzieci składają prace za pośrednictwem szkół biorących udział w akcji. W konkursie mogą brać udział również uczestnicy indywidualni.

Prace na konkurs szkoły oraz uczestnicy indywidualni składają w sposób ciągły osobiście w sklepie Społem Centrum przy ul. Gen. Sikorskiego 22 do dnia 26 maja 2017 do godziny 15:00. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.cil.org.pl. Więcej informacji o konkursie udziela Joanna Osys pod numerem 519 116 291. Patronat medialny nad akcją objął Portal OtoZawiercie.pl.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/