sobota, 13 maja 2017

Gala kickboxingu WKN Challenge - zdjęcia

W piątek 12 maja na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki zorganizowano wyjątkowe sportowe wydarzenie w Zawierciu. Odbyła się tam gala kickboxingu WKN Challenge 2017. 


Widzowie mogli obejrzeć dziesięć meczów. Na ringu zmierzyli się zawodnicy z Polski, Białorusi, Irlandii oraz Szwajcarii. Rywalizacja Polska vs. Europa zakończyła się triumfem Polaków. Rozegrano też dwie walki o tytuł Mistrza Europy i jedną o tytuł Mistrza Świata. Wyjątkowym gościem imprezy był legendarny amerykański zawodnik kickboxingu, mający też na swoim koncie udział w hollywoodzkich produkcjach, Benny "Odrzutowiec" Urquidez. Na trybunach zgromadziło się kilkuset widzów nie tylko z naszego miasta, ale i z całego kraju. Wydarzenie trwało prawie cztery godziny. Na zakończenie nie zabrakło licytacji, przemówień i podziękowań.

Zobaczcie zdjęcia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/