czwartek, 4 maja 2017

Chcą, żeby młodzież została w Zawierciu

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Zostańcie w Zawierciu". To akcja, która ma na celu poprawić wizerunek powiatu w oczach młodych i pokazać, że warto szukać pracy na terenie Zawiercia i okolic. Konkurs jest przeznaczony dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Główną nagrodą jest wygranie płatnych praktyk i zdobycie doświadczenia zawodowego w firmach i instytucjach z terenu powiatu zawierciańskiego. Jest on skierowany do uzdolnionych i utalentowanych uczniów szkół.

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj i przesłać go do 12 maja 2017 na adres zostancie@cil.org.pl. Z regulaminem można zapoznać się pod tym linkiem. Organizatorami konkursu są Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych i Zawierciańskie Forum Pracodawców.

2 komentarze:

  1. Zostać w Zawierciu :) śmiechu warte :) i zarabiać grosze! Po co się pytam? Młodzieży wyjeżdżajcie stąd póki można a przede wszystkim uczcie się, studiujcie i wynoście się z grajdoła. Tu nigdy nie będzie dobrze!

    OdpowiedzUsuń
  2. Uzdolnieni? Utalentowani? Wykształceni? Takich się pozbywa. Tu się preferuje markę BMW (Bierni,Mierni ala Wierni)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/