wtorek, 25 kwietnia 2017

V Marsz Nordic Walking Studentów UTW

6 maja 2017 roku odbędzie się V Marsz Nordic Walking Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 


Impreza odbędzie się w Chechle. Wydarzenie to odbywa się na terenie całego kraju i jest skierowane nie tylko do studentów UTW lecz do wszystkich miłośników chodzenia z kijami. Każdy chętny mieszkaniec Zawiercia może wziąć udział za darmo. Aby to zrobić, należy do 4 maja 2017 zapisać się w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu lub telefoniczne czy też mailowo. 

Zbiórkę zaplanowano na godzinę 9:45 na parkingu OSiR ul. Moniuszki 10, a wyjazd o godzinie 10:00. Trasa marszu prowadzi z Chechła do Hutek Kanek (około 5 km), gdzie na zakończenie przewidziane jest integracyjne ognisko. Organizator zapewnia przejazd autokarem w obie strony oraz ubezpieczenie. Ilość miejsc jest ograniczona.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/