wtorek, 18 kwietnia 2017

Operetka "Księżniczka czardasza"

14 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbędzie się operetka Emmerich Kálmán w III aktach pt. "Księżniczka czardasz". To kolejne kulturalne wydarzenie w naszym mieście na wysokim poziomie.


"Księżniczka czardasza" to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Historia toczy się wokół miłosnych zawirowań ówczesnych arystokratycznych elit. Zawiercianie będą mogli usłyszeć takie przeboje jak np. "Choć na świecie dziewcząt mnóstwo", "Artystki, artystki, artystki z variété" czy też "W rytm walczyka serce śpiewa - kochaj mnie".


Reżyserem operetki jest Dariusz Taraszkiewicz. Na zawierciańskiej scenie zaprezentuje się Orkiestra Teatru Muzycznego Arte Creatura pod dyrekcją Bogusława Jana Bembena. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 maja o godzinie 18:00. Bilety są do nabycia w cenie 35 i 40 zł.

2 komentarze:

  1. znów to samo nic w tym mieście sie=ś nie dzieje

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A co się ma dziać żeby się wg Ciebie działo?

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/