środa, 5 kwietnia 2017

Koncert PKS Trio w Chicago - zdjęcia

Za nami ciekawe wydarzenie kulturalne w jednej z zawierciańskich restauracji. Na scenie w Chicago zaprezentowała się grupa PKS Trio z Myszkowa.


Zespół tworzą Absolwenci Katowickiej Akademii Muzycznej, występujący na co dzień u boku gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Grupa w składzie Przemysław Smaczny na perkusji, Kosma Kalamarz na basaie i Sebastian Ruciński na gitarze realizuje swój w pełni autorski projekt i grywa koncerty w całym kraju. Podczas dzisiejszego koncertu w Chicago Bar&Restaurant nie zabrakło muzyki na wysokim poziomie i oklasków ze strony publiczności. Był to kolejny muzyczny wieczór w tej restauracji. Już w najbliższym czasie mieszkańcy mogą spodziewać się kolejnych wydarzeń i koncertów w Chicago.

Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/