niedziela, 23 kwietnia 2017

Jubileuszowy koncert Wiesława Ochmana - zdjęcia

Za nami dwudziesty piąty, jubileuszowy koncert pt. "Wiesław Ochman i Jego Goście". Po raz kolejny zawiercianie mogli obejrzeć występy wspaniałych artystów.


Koncerty Wiesława Ochmana są organizowane od 1993 roku. Celem tych wydarzeń jest zbiórka pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla Szpitala Powiatowego w Zawierciu przez Fundację "Auxilium".  Podczas tego wydarzenia przed zawierciańską publicznością wystąpili muzycy Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego oraz soliści: Renata Dobosz, Małgorzata Kellis, Aleksandra Stokłosa, Roma Owsińska, Ada Ber, Hasmik Sahakyan, Bartłomiej Kłos, Łukasz Zientarski i Maciej Komandera.


Zobaczcie zdjęcia. 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/