czwartek, 20 kwietnia 2017

Halina Kunicka w Zawierciu - zdjęcia

19 kwietnia Galerię Muzealną Leszka Dutki w Zawierciu odwiedziła znana piosenkarka, Halina Kunicka. Spotkanie odbyło się w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji.


Na początku spotkania wystąpił dr Krzysztof Czajkowski - historyk literatury, profesor Katedry Polonistyki w Kijowskim Uniwersytecie Slawistycznym i doktor honoris causa Kijowskiego Uniwersytetu. Wygłosił swój wykład, w którym poruszył tematykę m.in sytuacji na Ukrainie oraz literatury i pojawiającej się w niej symboliki słowa "ptak". Po zakończonym wykładzie przed publicznością pojawiła się Halina Kunicka, która odpowiadała na pytania. Wykonała także kilka swoich utworów.

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/