środa, 12 kwietnia 2017

Co będzie na Majówce 2017 w Zawierciu?

TYLKO NA OTOZAWIERCIE.PL: Wiadomo już, jak będzie wyglądać tegoroczna Zawierciańska Majówka. OtoZawiercie.pl dotarł do szczegółowych informacji.


Majówkowe imprezy będą bardzo podobne do tych w ubiegłym roku. Szykuje się jednak kilka zmian. Największą z nich będzie fakt, że imprezy plenerowe odbędą się na boisku wielofunkcyjnym na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Chodzi o wyremontowane rok temu boisko znajdujące się z boku stadionu. Odbywały się na nim już m.in koncerty ewangelizacyjne. 


W tym roku koncerty plenerowe odbędą się już w niedzielę 30 kwietnia. W tym dniu na terenie OSiR odbędą się występy: o godzinie 16:30 uczniowie Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej, o 18:00 zespół Klimat z Zawiercia, o 19:00 zespół Teddy Band z Zawiercia, a o 20:30 gwiazda wieczoru, zespół disco polo D-Bomb. Grupa znana jest z takich kawałków jak "Lubię kiedy", "Do końca naszych dni" lub też "Najbardziej dzisiaj chcę". Imprezie towarzyszyć będą oczywiście atrakcje dla dzieci i stoiska. Swoje warsztaty przygotuje też Szkoła Medyczna w Zawierciu.

W poniedziałek 1 maja o 11:00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pt. "Plastusiowy pamiętnik i palmy". Wstęp jest oczywiście darmowy. Do południa na terenie OSiRu zorganizowane zostaną zawody sportowe czyli: pokazowy mecz sparingowy dzieci, turniej streetball, wyścigi rowerowe, Turniej Trzech Rakiet, turniej unihokeja, zawody w slalomie na rolkach, deskorolkach i hujalnogach oraz gry i zabawy piłkarskie dla dzieci. Natomiast na godzinę 16:30 planowany jest koncert orkiestry dętej, który odbędzie się w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w kręgu tanecznym obok "Bocianówki". 

W środę 3 maja pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza odbędą się uroczystości z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, a następnie msza święta w intencji Ojczyzny w bazylice. Tradycyjnie Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zorganizuje kiermasz książki używanej oraz warsztaty dla dzieci - robienie zakładek w barwach biało-czerwonych.

Już niebawem na OtoZawiercie.pl znajdziecie godzinowy plan Majówki. Co sądzicie o tegorocznym programie Zawierciańskiej Majówki? Komentujcie.8 komentarzy:

 1. Moim zdaniem atrakcje sportowe w tym roku są bardzo pomysłowe i mam nadzieję, że zawita tam też kilku pasjonatów sportu, a nie tylko rodzice z małymi dziećmi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dno !!!! ale to norma przy tym prezydencie. Pieniądze na sport, kolarzy a poza tym nic!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, tylko czemu jak co roku pod oknami mieszkańców bloków? Czy w tym mieście nie ma miejsca do zagospodarowania na imprezy plenerowe? Może gdzieś w okolicy zamieszkania włodarzy miasta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może zrobimy imprezę na środku cmentarza? Umrzyki raczej nie będą się skarżyć.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Czy bedzie bieg rodzinny?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ktoś wie może, o której godzinie odbędą się uroczystości w środę 3 maja na placu Teodora Stosika? Przy pomniku Nieznanego Żołnierza? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uroczystości odbędą się o godzinie 9:45.

   http://www.otozawiercie.pl/2017/04/zawiercianska-majowka-2017-plakat.html

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/