środa, 26 kwietnia 2017

Będzie nowy plac zabaw w centrum miasta

Szykuje się nowość w centrum Zawiercia. W pobliżu restauracji Chicago powstanie nowy plac zabaw.


To nietypowe przedsięwzięcie. Pierwszy raz przy zawierciańskim lokalu powstanie profesjonalny plac zabaw dla dzieci. 
Uroczyste otwarcie placu zabaw zaplanowano na niedzielę 30 kwietnia. Wtedy też Chicago będzie obchodzić okrągły rok swojego istnienia. Od 13:00 do 15:00 zorganizowane zostaną animacje dla dzieci, a o 15:30 każdy przybyły będzie mógł poczęstować się kawałkiem tortu. 
4 komentarze:

 1. Lokal w budynku SM.ZAWIERCIE ,, spółdzielnia dba o swoje lokale i dba o swoich najemców , oczkiem w głowie jest wystrój lokali i wszystko co najemcy mogą zaproponować swoim klientom ..MOŻNA ? MOŻNA !!

  OdpowiedzUsuń

 2. Myśl była "pikna" lecz wyszło jak zwykle.

  Kurz,spaliny samochodowe,trujące wyziewy rozgrzanego asfalciku,którym wylano placyk to optymalne warunki dla dzieci,szczególnie w upalne dni.MOŻNA? MOŻNA! Chyba,że potraktuje się tę klatkę jako środek dyscyplinujący dla grymaszących i przeszkadzających w konsumpcji latorośli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żenada, plac zabaw przy barze. Kto na to pozwolił by zachęcać rodziców, aby przychodzili ze swoimi pociechami do baru, rodzice będą pili piwko a dzieci będą się bawiły i brały 'przykładny' wzór z rodziców. To powinno być prawnie zabronione, to istne wybawienie dla rodziców lubiących sobie wypić. Ciekawe kto będzie pilnował tych biednych dzieci?! To idiotyzm, a dzieci które tam będą, niestety w przyszłości odczują tego skutki.

  OdpowiedzUsuń
 4. A w parku black zabaw jak z horroru

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/