piątek, 17 marca 2017

Zawiercianin wygrał w "Jeden z dziesięciu" ze świetnym wynikiem!

Zawiercie ma powód do zadowolenia. Nasz krajan, pan Jarosław Kubik wygrał w ostatnim odcinku programu "Jeden z dziesięciu" z ogromną przewagą punktów!


W wyemitowanym w środę 15 marca na antenie TVP2 programie "Jeden z dziesięciu" udział wziął Jarosław Kubik pochodzący z naszego miasta. Pan Jarosław jest monterem AGD. W trakcie teleturnieju zawiercianin wykazał się nietuzinkową wiedzą. Odpowiedział na niemal każde zadane przez prowadzącego Tadeusza Sznuka pytanie. Co ciekawe, wielokrotnie prosił o zadanie pytania do niego, mówiąc "na siebie". Zdeklasował wszystkich swoich rywali. Odcinek zakończył z niesamowitym wynikiem zdobytych 443 punktów. To wyjątkowe osiągnięcie w historii tego teleturnieju.


To jednak nie pierwszy występ Jarosława Kubika w Telewizji Polskiej. W 2013 roku zawiercianin wygrał Wielki Finał 75. edycji "Jeden z dziesięciu". Czy uda mu się powtórzyć ten sukces? Tego dowiemy się już za kilka tygodni, kiedy odbędzie się Wielki Finał 97. edycji.

1 komentarz:

  1. GRATULACJE !!!. To jeden z naprawdę trudnych teleturniejów

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/