sobota, 18 marca 2017

Viret walczy o powrót do I ligi

Cały czas trwają rozgrywki w II lidze piłki ręcznej mężczyzn. Viret Zawiercie pokonał w dzisiejszym meczu MUKS Siódemkę Mysłowice.


To był kolejny dobry mecz w wykonaniu zawierciańskich szczypiornistów. Dziś podczas meczu rozegranego na własnym parkiecie gospodarze nie dali szans na wygraną rywalowi z Mysłowic. Mecz poszedł sprawnie, bez większych błędów ze strony zawiercian. Do przerwy Viret wygrywał 14:8. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:18. 

Kolejne zwycięstwa Viretu CMC przybliżają go do powrotu do I ligi. Przed nami jeszcze kilka tygodni sportowych emocji. Według planów, runda zasadnicza rozstrzygnie wraz z końcem kwietnia. 

Zobaczcie zdjęcia z dzisiaj.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/