środa, 1 marca 2017

Trwa modernizacja parkingów przy wieżowcach w centrum miasta

Po przerwie zimowej, robotnicy wrócili do prac remontowych przy ul. Wyszyńskiego. Mowa o drogach, parkingach i chodnikach w pobliżu wieżowców Spółdzielni Mieszkaniowej "Zawiercie". 


Remont trwa już prawie od roku. Od maja do września 2016 prowadzona była wymiana instalacji wodociągowej. W październiku 2016 rozpoczął się drugi etap inwestycji, polegający na remoncie dróg i chodników. Prace przerwał okres zimowy. W ostatnim czasie śnieg stopniał, więc robotnicy wrócili do pracy.

W ramach projektu, część chodników została na nowo wytyczona. Inaczej wydzielone zostaną również miejsca postojowe. Oprócz chodników i parkingów już częściowo wyremontowanych, spółdzielnia zmodernizuje też parking za budynkiem, gdzie znajduje się m.in Skała i Chicago.

Zobaczcie zdjęcia.
5 komentarzy:

 1. Zapraszamy redakcję serwisu OtoZawiercie.pl z aparatem na parking pod wieżowiec nr 6 przy ul. Dmowskiego. Można zobaczyć jak wygląda po prawie 40 latach użytkowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. A kiedy rozpocznie i zakończy się remont parkingu i drogi wokół bloków przy ul. Paderewskiego 5 7 9 11 i drogi dojazdowej do garażów miało być w 2015 tak nam obiecano w 2014 na tablicach ogłoszeniowych i co ????????????????

  OdpowiedzUsuń
 3. A GDZIE TO TE PARKINGI ZROBIONE PRZEZ MIASTO , A ROBIĄ KOŁO MOKU ALE INWESTYCJA OJ BĘDZIE CHUCZNE OTWARCIE ,LUDZISKA OTWÓRZCIE OCZY CZEPIACIE SIĘ SPÓŁDZIELNI ? PRZYJRZYJCIE SIĘ NA CO WŁADZE I RADNI WYDAJĄ WASZE PODATKI,NA PEWNO ANI GROSZA POMOCY ,ZUZANKA KROMOŁÓW BZÓW RONDA STREFA ,SETKI TYSIECY DLA POWIATU A WMIESCIE NIE MA KTO PASÓW BEZPIECZEŃSTWA POMALOWAĆ ,A WAS SPÓŁDZIELCÓW TYLKO JUDZĄ NA SIEBIE ,NIE DŁUGO ZNÓW BĘDĄ OBIECYWAĆ WYBORY W ODDALI,oj Narodzie Narodzie zawsze mądry po szkodzie

  OdpowiedzUsuń
 4. A ty JAKUBKU WEŹ APARAT I ZRÓB PORZĄDNE ZDJĘCIA PARKINGÓW PRZY WYSZYŃSKIEGO ładne prawda ??,PLACU PODOBNO KUPIONEGO PRZEZ MIASTO ZA PRZEDSZKOLEM nr 3 NIE REKLAMUJ wstrzymaj się TAM OBIECANY PARKING ZACZNĄ ROBIĆ ZA ROK CIUT CIUT PRZED ,,WYBORAMI.. taka strategia ,buziak dla Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 5. MŁODY REDAKTORKU NIE SKORZYSTAŁEŚ Z ZAPROSZENIA I NIE POKAZAŁEŚ DOBRZE ZROBIONYCH PARKINGÓW WYKONANYCH PRZEZ S,M, OPISUJESZ SUGERUJESZ I CO ? A MOŻNE BYŚ ZOBACZYŁ TE ZLIKWIDOWANE SKLEPY JAK WYGLĄDAŁY JAK WYGLĄDAJĄ CO TAK ŁADNIE OPISAŁEŚ PRZEDSTAWIŁEŚ SKRZYWDZONEGO NAJEMCE PRZEZ NIEDOBRY ZARZĄD SPÓŁDZIELNI ? WEŹ SYNKU APARAT I ZRÓB UCZCIWY MATERIAŁ POROZMAWIAJ Z TYMI CO TAM Pracowali ,W jakich warunkach ,JAK BYŁA PRZECHOWYWANA ŻYWNOŚĆ PRZEZNACZONA DO SPRZEDAŻY ,IDŹ DO SANEPIDU POKAZ ZDJĘCIA ,ZAPYTAJ CZEMU AKURAT TE SKLEPY BYŁY ZAPOMNIANE PRZEZ SANEPID ,,,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/