środa, 1 marca 2017

Trwa modernizacja parkingów przy wieżowcach w centrum miasta

Po przerwie zimowej, robotnicy wrócili do prac remontowych przy ul. Wyszyńskiego. Mowa o drogach, parkingach i chodnikach w pobliżu wieżowców Spółdzielni Mieszkaniowej "Zawiercie". 


Remont trwa już prawie od roku. Od maja do września 2016 prowadzona była wymiana instalacji wodociągowej. W październiku 2016 rozpoczął się drugi etap inwestycji, polegający na remoncie dróg i chodników. Prace przerwał okres zimowy. W ostatnim czasie śnieg stopniał, więc robotnicy wrócili do pracy.

W ramach projektu, część chodników została na nowo wytyczona. Inaczej wydzielone zostaną również miejsca postojowe. Oprócz chodników i parkingów już częściowo wyremontowanych, spółdzielnia zmodernizuje też parking za budynkiem, gdzie znajduje się m.in Skała i Chicago.

Zobaczcie zdjęcia.
4 komentarze:

 1. Zapraszamy redakcję serwisu OtoZawiercie.pl z aparatem na parking pod wieżowiec nr 6 przy ul. Dmowskiego. Można zobaczyć jak wygląda po prawie 40 latach użytkowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. A kiedy rozpocznie i zakończy się remont parkingu i drogi wokół bloków przy ul. Paderewskiego 5 7 9 11 i drogi dojazdowej do garażów miało być w 2015 tak nam obiecano w 2014 na tablicach ogłoszeniowych i co ????????????????

  OdpowiedzUsuń
 3. A GDZIE TO TE PARKINGI ZROBIONE PRZEZ MIASTO , A ROBIĄ KOŁO MOKU ALE INWESTYCJA OJ BĘDZIE CHUCZNE OTWARCIE ,LUDZISKA OTWÓRZCIE OCZY CZEPIACIE SIĘ SPÓŁDZIELNI ? PRZYJRZYJCIE SIĘ NA CO WŁADZE I RADNI WYDAJĄ WASZE PODATKI,NA PEWNO ANI GROSZA POMOCY ,ZUZANKA KROMOŁÓW BZÓW RONDA STREFA ,SETKI TYSIECY DLA POWIATU A WMIESCIE NIE MA KTO PASÓW BEZPIECZEŃSTWA POMALOWAĆ ,A WAS SPÓŁDZIELCÓW TYLKO JUDZĄ NA SIEBIE ,NIE DŁUGO ZNÓW BĘDĄ OBIECYWAĆ WYBORY W ODDALI,oj Narodzie Narodzie zawsze mądry po szkodzie

  OdpowiedzUsuń
 4. A ty JAKUBKU WEŹ APARAT I ZRÓB PORZĄDNE ZDJĘCIA PARKINGÓW PRZY WYSZYŃSKIEGO ładne prawda ??,PLACU PODOBNO KUPIONEGO PRZEZ MIASTO ZA PRZEDSZKOLEM nr 3 NIE REKLAMUJ wstrzymaj się TAM OBIECANY PARKING ZACZNĄ ROBIĆ ZA ROK CIUT CIUT PRZED ,,WYBORAMI.. taka strategia ,buziak dla Ciebie

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/