piątek, 31 marca 2017

Siatkarze powalczą o złoto

Przed zespołem Aluron Virtu Warty trudne zadanie. Zawiercianie w najbliższym czasie rozegrają cztery lub pięć meczy, a stawką jest złoty medal I ligi.


W najbliższy weekend 1-2 kwietnia Aluron Virtu rozegra w Suwałkach dwa mecze ze Ślepskiem. Następnie siatkarze wrócą na własną halę, gdzie 8 i 9 kwietnia ponownie zmierzą się z Suwałkami. Żeby zdobyć mistrzostwo I ligi jedna z drużyn musi wygrać trzy mecze. W przypadku wygranych dwóch meczów przez obie drużyny, rozegrany zostanie piąty mecz, ponownie w Suwałkach. Transmisje na żywo z wszystkich spotkań poprowadzi iTVRegion. Znajdziecie je pod tym linkiem.

Stawka jest bardzo wysoka. Można śmiało stwierdzić, że przed nami najważniejsze mecze w całym sezonie. Jeśli drużynie Aluron Virtu uda się pokonać rywali i zdobyć mistrzostwo I ligi, pojawi się duża szansa na awans do Plus Ligi. Przypomnijmy, że klub z Zawiercia w lutym złożył akces do najwyższej ligi rozgrywkowej. Jeśli specjalna komisja odpowiedzialna za sprawdzenie warunków do awansu nie będzie miała zastrzeżeń, zawiercianie będą mogli rozegrać baraże z najsłabszą drużyną Plus Ligi.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/