środa, 1 marca 2017

Rozpoczęto remont parkingu przy MOK

Ruszył remont parkingu przy budynku Miejskiego Ośrodka Kultury od strony Sienkiewicza. Potrwa on przez najbliższe miesiące.


Pierwsza część inwestycji realizowana była w drugiej połowie 2016 roku. Wtedy przy ulicy Piastowskiej powstały nowe miejsca parkingowe i nowe chodniki. Teraz rusza remont parkingu od strony ulicy Sienkiewicza, gdzie odbywają się zwykle duże imprezy plenerowe. Po latach użytkowania teren ten jest już zniszczony. Zarówno jeśli chodzi o nawierzchnię jak i pozostałe elementy. Dzięki całej inwestycji w centrum powstanie prawie łącznie 50 nowych miejsc postojowych. W sumie będzie ich 120.

Prace remontowe rozpoczęły się dziś, 1 marca i potrwają przez najbliższe miesiące. W tym czasie mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia. Wykonawcą jest firma Jansbud z Zawiercia.

Oprócz tego remontu, w ostatnim czasie Miejski Ośrodek Kultury ogłosił przetarg na oświetlenie parkingu wraz z powstaniem instalacji rozdzielczej. Obecnie trwają procedury przetargowe.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/