piątek, 31 marca 2017

Koncert PKS Trio w Zawierciu

W zawierciańskiej restauracji Chicago odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie. Wystąpi tam zespół PKS Trio.Grupa PKS Trio pochodzi z Myszkowa. W jej skład wchodzą absolwenci Katowickiej Akademii Muzycznej występujący na co dzień u boku gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej: Przemysław Smaczny (perkusja), Kosma Kalamarz (bas) oraz Sebastian Ruciński (gitara). Grają muzykę z wielu gatunków, trafiających zarówno w gusta wysublimowanych słuchaczy jak i szerszego grona odbiorców.

Koncert odbędzie się 5 kwietnia w restauracji Chicago w centrum miasta przy ul. Sikorskiego 6. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30. Bilety są jeszcze do nabycia w cenie 15 zł. Rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem 792 123 121.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/