środa, 15 marca 2017

Kolejna edycja Gali Laureatów Zawiercia

W ostatni dzień miesiąca, 31 marca odbędzie się ważne wydarzenie. Po raz kolejny zorganizowana zostanie Gala Laureatów Zawiercia.


To tradycyjne już podsumowanie roku w mieście i nagrodzenie najbardziej zasłużonych dla Zawiercia ludzi. Od lat Gala organizowana jest w Miejskim Ośrodku Kultury. Rozdaniom nagród zawsze towarzyszy oprawa artystyczna. Jak będzie w tym roku?

W kapitule konkursowej, która wybiera nagrodzonych za 2016 rok znaleźli się: Zastępca Prezydenta Łukasz Konarski, dyrektor Biblioteki Publicznej Małgorzata Borowik, dyrektor MOK Andrzej Danecki, dyrektor OSiR Jacek Latko oraz pracownicy Wydziału Promocji Kultury i Sportu - Bartosz Romanek, Iwona Wiklik i Łukasz Czop. Kapituła przyzna nagrody w trzech kategoriach: Kultura, Sport i Społeczeństwo. Spośród nominowanych kapituła może również przyznać tytuł Zawiercianina Roku. Podczas tegorocznej gali wystąpi Zespół ze Starej Płyty.

Gala Laureatów Zawiercia odbędzie się w piątek 31 marca o godzinie 17:00. Bilety są do nabycia w cenie 25 zł. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/