niedziela, 12 marca 2017

Farben Lehre zagra w Zawierciu

Przed nami duże rockowe wydarzenie w naszym mieście. W Pubie Chillout w Zawierciu wystąpi zespół Farben Lehre. 


Pub Chillout znajdujący się przy ul. Sikorskiego 7 słynie od lat z organizacji wielu koncertów rockowych i punkowych. Już w kwietniu odbędzie się tam kolejny duży koncert. Zagra tam Farben Lehre. Grupa istniejąca od 31 lat gra muzykę z pogranicza punku. Ma na koncie 11 albumów oraz wiele znanych kawałków, takich jak "Anioły i demony", "Kolory", "Matura", czy też "Helikoptery".


Zespół wystąpi w Chilloucie w sobotę 22 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Przed zespołem, jako support wystąpi grupa Pogoria. Podczas koncertu do nabycia będą płyty CD, DVD, winyle, koszulki, bluzy i inne gadżety z Farben Lehre. Bilety w przedsprzedaży są w cenie 30 złotych, a w dniu koncertu w cenie 35 zł. Więcej informacji pod numerem 665 823 666.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/