niedziela, 12 marca 2017

Czesko-słowacko-polska liga w Zawierciu

Za nami Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików w Zawierciu z rocznika 2002 i 2003. Viret CMC Zawiercie zajął drugie miejsce!


W pierwszym dniu mecze odbywały się na hali przy Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego. Drugiego dnia rozgrywki przeniosły się na halę OSiR przy ul. Blanowskiej. W zawodach udział wzięły drużyny młodych szczypiornistów z Czech, Słowacji i Polski. W trakcie trwającego dwa dni turnieju nasi zawodnicy mogli liczyć na duże wsparcie kibiców. Tytuł najlepszego strzelca otrzymał Jakub Mroczkowski, tytuł najlepszego lewego skrzydłowego ma Gabriel Kałuża, a tytuł najlepszego obrotowego Błażej Burdziński. Zobaczcie, jak prezentują się wyniki zawodów. 

1. RHC Frýdek-Místek
2. Viret CMC Zawiercie 
3. HK Kúpele Bojnice 
4. RHC Karvina 
5. MHáK Martin 
6. UKS 31 Rokitnica Zabrze

Zobaczcie też zdjęcia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/