środa, 8 lutego 2017

Walentynki w Zawierciu

Co odbędzie się w Zawierciu z okazji zbliżających się walentynek? Zobaczcie, jakie propozycje przygotowały miejskie instytucje. Mecz Aluron Virtu Warta Zawiercie - odbędzie się już w sobotę 11 lutego o godzinie 18:00 na hali przy Blanowskiej. Siatkarze zmierzą się z zespołem TS Victoria Wałbrzych. Podczas spotkania między drugim a trzecim setem rozlosowana zostanie romantyczna kolacja w Zajeździe Hetman. Wcześniej przybyłe na mecz pary będą musiały wypełnić formularz aby wziąć udział w zabawie. Klub Aluron Virtu zachęca, aby przyjść na mecz ze swoją drugą połówką, bo tylko wtedy będzie można zgłosić się do loterii. Wstęp 3/5 zł.

Walentynkowa Gra Otwarta - odbędzie się w niedzielę 12 lutego o godzinie 11:00 na polu paintballowym przy ul. Myśliwskiej 64. To wydarzenie organizowane przez Pogranicze Paintball Team. Będzie to druga już w tym roku gra na Pograniczu. Każdy chętny może wziąć udział.

Walentynkowa dyskusja z Bogdanem Dworakiem - odbędzie się we wtorek 14 lutego o godzinie 16:30 w siedzibie Programu Aktywności Lokalnej przy ul. Marszałkowskiej 31. To propozycja dla nieco starszych mieszkańców. Podczas spotkania znany zawierciański pisarz i poeta poruszy temat: Czy potrzebna nam dziś literatura? Wstęp bezpłatny.

Walentynkowy Wieczór z Piosenką Francuską Sophie & Kiki - odbędzie się w czwartek 16 lutego o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Piastowskiej. Podczas koncertu usłyszymy niezapomniane przeboje m.in. Edith Piaf, Charlesa Aznavoura i Jacquesa Brela. Na scenie zaprezentują się Sophie Torel - wokal, a także Christof Torel - wokal i piano. Wstęp w cenie 20 zł.

Love Rockoteka - odbędzie się w sobotę 18 lutego o godzinie 20:00 w Pubie Chillout przy ul. Sikorskiego. To kolejna z imprez w zawierciańskim pubie w rockowych rytmach. Wstęp 5 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/