czwartek, 16 lutego 2017

W Zawierciu odbędzie się koncert Korteza

W Zawierciu wystąpi znany kompozytor, artysta i piosenkarz - Łukasz Federkiewicz, czyli Kortez! Koncert zaplanowano na kwiecień.


Szykuje się duże wydarzenie kulturalne w naszym mieście. Kortez znany jest przede wszystkim z radiowej Listy Przebojów Trójki. Do jego najpopularniejszych utworów należą z pewnością "Z imbirem", "Wracaj do domu" czy też "Zostań". Na zawierciańskiej scenie Kortez wystąpi razem z dwoma muzykami. Będzie to koncert trio.

Koncert artysty w Zawierciu odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum". Bilety są dostępne w cenie 55 i 60 złotych. Miejsca VIP są w cenie 80 zł. Kupić je można przez internetową platformę biletyna.pl oraz na ticketpro.pl. Dostępne są również bezpośrednio w Zawierciu w biurze podróży "Rafa" przy ul. 3 maja 27. 

Organizatorem koncertu jest Agencja West. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl
1 komentarz:

  1. 22 lutego w MOK-u ma być Piasek przy okazji Seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/