sobota, 11 lutego 2017

Viret pokonuje Krakowiaka

Za nami kolejny mecz Viretu CMC Zawiercie. Nasi szczypiorniści znów zwyciężyli na własnym parkiecie.

Dziś, 11 lutego Viret podjął drużynę Krakowiaka Szkoła Gortata Kraków. Przez cały czas trwania meczu zawiercianie utrzymywali przewagę nad zespołem z Krakowa. Mecz był jednak dość zacięty. Do przerwy Viret wygrywał 19:17. W drugiej połowie zawierciańscy szczypiorniści odsadzili nieco zawodników Szkoły Gortata. Cały mecz zakończył się wynikiem 38:33 dla zawiercian.

Mecz odbył się wyjątkowo o godzinie 13:00 z uwagi na mecz Aluronu Virtu Warty Zawiercie, który był zaplanowany na godzinę 18:00.