środa, 22 lutego 2017

Powstanie nowe bistro w Zawierciu

Zawiercianie mogą spodziewać się wkrótce nowego lokalu gastronomicznego. W centrum miasta powstanie Bistro Tagine.


Bistro zlokalizowane będzie na piętrze budynku przy ulicy Sikorskiego 6, w którym mieszczą się już Chicago i Skała. Według zapowiedzi, będzie to nietypowe miejsce w Zawierciu. Będzie tam można zjeść dania z kuchni marokańskiej. W menu znajdziemy też śniadania, lunche, obiady, napoje i kawę. Oprócz tego, będzie to również palarnia fajki wodnej, czyli sziszy. Do tej pory w naszym mieście nie było jeszcze takiego miejsca.

Otwarcie lokalu zaplanowane jest na sobotę 4 marca.

8 komentarzy:

  1. ... i "Felix Chicken" i "U Brata" i "Pierogarnia". Wszyskie w promieniu 150m. Zawiercie jak widac to knajpkowe zagłębie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zawsze znajdzie się ktoś komu wszystko nie pasuje :)

      Usuń
  2. Jeszcze Secondo Pizza & Burger i Zapiekanki i Chillout wszystko obok

    OdpowiedzUsuń
  3. drodzy czytelnicy, czy zauważyliście, że w TEXASie bardzo skoczyły ceny, menu jest "odświeżone" szczególnie o nowe stawki :( np. pizza z 20 zł na 25? Czy to nie przesada?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gruba przesada płacić tyle za dania z frytury. Podobnie Felix. Samo zdrowie.

      Usuń
  4. Więcej lokali - większa konkurencja.Będą się starać mieć usługi na wysokim poziomie bo inaczej ludzie pójdą obok.Super

    OdpowiedzUsuń
  5. W pukawce i tak NAJLEPSZA KAWA NA MIEŚCIE I PYSZNE CIASTA pieczone przez Dawida

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/