piątek, 3 lutego 2017

Nowy lokal w Zawierciu - Felix Chicken

Pojawia się kolejne miejsce na gastronomicznej mapie Zawiercia. Już wkrótce czeka nas otwarcie lokalu Felix Chicken.


To ogólnopolska sieć restauracji oferująca różne dania typu fast-food. Na terenie kraju znajduje się 15 takich lokali. Teraz sieć uruchamia kolejny punkt, gdzie będzie można zjeść smaczne dania i przekąski. W menu znajdziemy m.in zestawy i kubełki ze skrzydełkami i polędwiczkami a także sałatki, kanapki i dodatki. 

Zawierciański Felix Chicken będzie znajdował się przy ulicy Sikorskiego 21 B. To lokal w pawilonach handlowych naprzeciwko sklepu "Centrum" i kawiarni "Skała". Co więcej, firma zapowiada również w późniejszym czasie możliwość dowozu jedzenia. 

Otwarcie lokalu zaplanowane jest na sobotę 4 lutego. Czynny będzie od godziny 12:00 do 22:00.2 komentarze:

  1. Brzmi smacznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Coś jakby kfc
    Wszystko będzie dobrze jeśli nie będzie to ociekało starym olejem.Jeśli się firma postara to będzie zbyt jeśli nie,wiadomo.Moim zdaniem ciekawy lokal.Oby zawsze było świeże i na świeżym robione.Pozdrawiam właścicieli

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/