niedziela, 12 lutego 2017

Milian Orkiestra zagrała w MOKu - zdjęcia

W niedzielę 12 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu zorganizowano koncert karnawałowy. Na scenie wystąpili muzycy z Milian Orkiestry.

Zespół funkcjonował w ubiegłym wieku pod nazwą: Orkiestra Polskiego Radia i Telewizji pod dyrekcją Jerzego Miliana. Działalność zawiesił w 1991 roku, po czym następnie reaktywował się w 2015 roku, a obecnie artyści tworzą stowarzyszenie.

Zawiercianie mogli dzisiaj usłyszeć mniej i bardziej znane hity z gatunku jazzu rozrywkowego. Podczas wydarzenia w Zawierciu zagrało dziewiętnastu muzyków z Milian Orkiestry na czele z dyrygentem, Andrzejem Zubkiem. Jako soliści zaprezentowali się: Adam Banach, Jarosław Spałek, Majka Szkutnik, Dominika Rusinek oraz Marta Zalewska, która jednocześnie poprowadziła koncert.

Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

  1. Kilian Orkiestra to absolutna rewelacja!! Byłem, słyszałem, widziałem.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/