czwartek, 9 lutego 2017

Krzysztof Ibisz i Michał Milowicz wystąpili w "Przeboju sezonu"

Dziś, 9 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu wystawiono spektakl komediowy pt. "Przebój sezonu". Na scenie mogliśmy zobaczyć znane twarze.

"Przebój sezonu" to komedia wyreżyserowana przez Krzysztofa Jaroszyńskiego. Przedstawienie opowiadało o historii znanego aktora i celebryty, Daniela Wieloraka i jego sobowtóra Staśka, który niedawno uciekł z więzienia. Obydwu z nich zagrał Michał Milowicz. W akcji spektaklu zobaczyliśmy też Krzysztofa Ibisza w roli menadżera, Olgę Borys jako asystentkę i kochankę Wieloraka oraz Małgorzatę Potocką w roli żony aktora i zarazem kochanki menadżera. Podczas ich perypetii niejednokrotnie dochodziło o nieporozumień i zabawnych sytuacji. Spektakl został podzielony na dwie części, które przerwała kilkunastominutowa przerwa. Mieszkańcy jak zwykle tłumnie przybyli na sale widowiskową MOK-u.

Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/