środa, 15 lutego 2017

Krzysztof Buszman w Zawierciu - zdjęcia

Nasze miasto odwiedził pisarz, poeta i podróżnik Krzysztof Cezary Buszman. Spotkanie odbyło się w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji "Cuda świata - Gwiazdozbiór sztuki".

Comiesięczne wykłady w galerii muzealnej Leszka Dutki na dobre zakorzeniły się w życiu kulturalnym Zawiercia. To ostatnie spotkanie, które odbyło się w środę 15 lutego było wyjątkowe. Wszystko za sprawą Krzysztofa Buszmana. Artysta najpierw wysłuchał razem z mieszkańcami wykładu Marcina Janeczka, który mówił o teoriach i spiskach związanych z Hitlerem i Stalinem, a także o odkryciach archeologicznych. Następnie przed publicznością zaprezentowały się Elżbieta Stepczyńska - zawierciańska poetka oraz Tatiana Cieślik z Ukrainy, która zaśpiewała kilka utworów. Po tym Krzysztof Buszman odczytał wiersze ze swoich tomików, a także odpowiadał na pytania uczestników spotkania.

Następne spotkanie w galerii muzealnej Leszka Dutki przy ul. Leśnej w Zawierciu odbędzie się 15 marca jak zwykle o 18:00. 

Zobaczcie zdjęcia z dzisiaj.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/