wtorek, 7 lutego 2017

Bieg uliczny "Tropem Wilczym" Zawiercie 2017

W lutym w Zawierciu odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej imprezy sportowej - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Trwają zapisy.


Biuro zawodów i start będą mieściły się na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Piastowskiej. Na parkingu odbędzie się też wystawa sprzętu militarnego, którą zaprezentuje 5 Pułk Chemiczny z Tarnowskich Gór. 

Biegacze będą mieli do wyboru dwie trasy. Jedna z nich ma nieprzypadkowo 1963 metry długości i będzie biegła ulicami: Sienkiewicza, Kościuszki, 3 maja i Sikorskiego. Druga natomiast będzie liczyła 10 kilometrów i będzie biegła ulicami: Sienkiewicza, Kościuszki, 3 maja, Sikorskiego, Dmowskiego, Spacerowa, Mostowa, Pszczelne Łąki, a następnie ścieżkami w lesie, po czym biegacze zawrócą i przybiegną z powrotem do miasta. Metą obu biegów będzie plac przy pomniku Ofiar Hitleryzmu i Stalinizmu. Po zakończeniu imprezy mieszkańcy złożą wiązanki kwiatów, a najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni. 

Obecnie trwają zapisy poprzez internetową platformę Data Sport. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/