czwartek, 23 lutego 2017

Bieg "Tropem Wilczym" - utrudnienia na drogach

W najbliższy weekend w naszym mieście odbędzie się bieg uliczny "Tropem Wilczym". Mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia.


Będzie to duże wydarzenie sportowe w Zawierciu. W imprezie ma wziąć udział 200 biegaczy. Zostały jeszcze ostatnie miejsca. Zapisać się można tutaj.

Bieg odbędzie się w niedzielę 26 lutego. W tym dniu w godzinach od 11:30 do 13:45 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicach: Sienkiewicza (od parkingu MOK do kościoła), Kościuszki (od kościoła), 3 Maja, Sikorskiego, Dmowskiego (pas od strony ul. Wschodniej), Spacerowa (do skrzyżowania z ul. Mostową) i Pszczelne Łąki. Najdłuższe utrudnienia mogą powstać na ul. Dmowskiego, gdzie zostanie usytuowana meta biegu.

Biuro zawodów i start będą mieściły się na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Piastowskiej. Na parkingu odbędzie się też wystawa sprzętu militarnego, którą zaprezentuje 5 Pułk Chemiczny z Tarnowskich Gór. Meta biegu będzie na ul. Dmowskiego, ale później wszyscy zgromadzeni udadzą się pod pomnik złożyć kwiaty i tam też zostaną wręczone puchary oraz nagrody.

Szczegóły znajdziecie poniżej:1 komentarz:

  1. Ulicę Dmowskiego to wyremontować drzewa przyciąć żeby po byle jakim wietrze gałęzie nie leciały a nie bieganie urządzać

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/