środa, 18 stycznia 2017

Spiderman w zawierciańskim szpitalu

W ubiegły weekend w całym kraju grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zawiercie jak zwykle grało razem.


Wśród uczestników Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabrakło Szpitala Powiatowego w Zawierciu, który sam przez WOŚP był wspierany. Reprezentanci lecznicy zbierali do puszek datki, ale też oferowali mieszkańcom Zawiercia pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi. Przy stoisku rozlokowanym w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum”, a potem w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Blanowskiej mieszkańcy mogli skorzystać z tych diagnostycznych usług.

Placówka wystawiła też nietypowy przedmiot na licytację. Zwycięzca będzie mógł przez jeden dzień poczuć się jak dyrektor placówki i z tej perspektywy poznać jej funkcjonowanie. Tę propozycję wylicytowano zarówno w Zawierciu, jak i w Ogrodzieńcu.

25. Finał WOŚP był dla szpitala podwójnie przyjemny. Dał możliwość dzielenia się życzliwością z innymi, ale także przyjmowania jej przejawów. Producent gier video, firma G2A.com, podarował Oddziałowi Dziecięcemu konsolę do gier. Darczyńcy pojawili się w towarzystwie Ligi Superbohaterów – sobowtórów postaci z kultowych amerykańskich filmów, takich jak Gwiezdne Wojny czy Spiderman. Mali pacjenci byli zachwyceni. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/