sobota, 7 stycznia 2017

Powstaną biura coworkingowe?

Pojawił się pomysł utworzenia biur coworkingowych na terenie Zawiercia. Na razie prowadzona jest ankieta.


Coworking to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu, wykorzystywana głównie przez tzw. freelancerów. Możliwość coworkingu pozwala im na większy komfort pracy niż w domu. Można pracować spokojnie, ale nie samotnie. Takie miejsca najczęściej znajdują się w dużych miastach, ale coraz więcej takich biur powstaje w mniejszych miejscowościach. 

Pracować w takich miejscach mogą m.in doradcy, architekci, graficy, informatycy, projektanci czy geodeci. Oprócz freelancerów często powierzchnie coworkingowe wykorzystują również przedsiębiorcy.

Zainteresowani tym tematem mogą wypełnić ankietę, która dostępna jest pod tym linkiem. Pojawił się pomysł utworzenia takiego miejsca w Zawierciu. Jeśli zainteresowanie będzie duże, możliwe, że wkrótce biura coworkingowe powstaną na terenie miasta. Pod uwagę brana jest lokalizacja w pobliżu ulicy Marszałkowskiej.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/